Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Investitie in Delta Dunarii 736 Ha
Lun Mar 14, 2011 7:22 pm Scris de delta_dunarii

» Cupa Romaniei - Faza a 2-a - 2011/2012
Mar Mar 01, 2011 4:48 pm Scris de Kove

» Rezultate etapa a X-a :: Liga5 Seria a II-a
Dum Feb 27, 2011 7:39 pm Scris de bogdan

» INFO!
Mier Feb 16, 2011 4:16 pm Scris de Kove

» Clasament final Liga5 - Seria a II-a TUR
Lun Feb 14, 2011 4:24 pm Scris de Kove

» Faza I. Cupa Romaniei 2011-2012
Sam Feb 12, 2011 9:40 pm Scris de bogdan

» Rezultate etapa a XI-a :: Liga5 Seria a II-a
Lun Noi 08, 2010 12:53 am Scris de bogdan

» Pronosticuri Liga a V-a Seria 2. Etapa 10
Dum Oct 31, 2010 7:26 pm Scris de bogdan

»  Rezultate etapa a XIX-a :: Liga5 Seria a II-a
Dum Oct 24, 2010 8:22 pm Scris de johny

» Lasati-ne sa jucam...
Dum Oct 24, 2010 7:13 pm Scris de Kove

Bannerul nostru
Metalul Vladeni - Aproape de fotbalul mic
Ia codul si pune-l in siteul tau!

▌ DJ KOVE  
▌ DJ KOVE  
Cuvinte-cheie


Program Liga a V-a Iasi seria a II -a - Retur Editia 2009/2010(complet)

In jos

13032010

Mesaj 

Program Liga a V-a Iasi seria a II -a - Retur Editia 2009/2010(complet)




Pentru administratorii altor site-uri cu acelasi profil va rugam daca copiati programul de pe acest forum sa precizati sursa punand un link catre www.metalulvladeni-forum.forumz.ro Va multumim.
Continut protejat de legea dreptului de autor

Etapa XIV – 21 Matrie 2010


Gloria Bals – As Aroneanu
Gloria Romanesti – Com-Val V.Lupului
Navobi Iasi – Vointa Bivolari
Viitorul Ion Neculce – Olimpia Oteleni
METALUL VLADENI – Construct Press Gropnita
CFR Pascani – Vointa Voinesti
Spicul Sipote sta.

Etapa XV – 28 Matrie 2010


Spicul Sipote – METALUL VLADENI
Com-Val V.Lupului - CFR Pascani
As Aroneanu - Navobi Iasi
Vointa Bivolari - Gloria Romanesti
Construct Press Gropnita - Gloria Bals
Vointa Voinesti - Viitorul Ion Neculce
Olimpia Oteleni sta.

Etapa XVI – 04 Aprilie 2010



Com-Val V.Lupului - Vointa Bivolari
Gloria Romanesti - Spicul Sipote
Viitorul Ion Neculce - As Aroneanu
Gloria Bals - Vointa Voinesti
Navobi Iasi – METALUL VLADENI
CFR Pascani - Olimpia Oteleni
Construct Press Gropnita sta.

Etapa XVII – 11 Aprilie 2010


Constr.Press.Gropnita--METALUL VLADENI
Olimpia Oteleni - Com-Val V. Lupului
Viitorul Ion Neculce--Vointa Bivolari
Vointa Voinesti--CFR Pascani
AS Aroneanu--Gloria Romanesti
Spicul Sipote – Gloria Bals
Navobi Iasi sta.

Etapa XVIII – 18 Aprilie 2010


Vointa Bivolari – CFR Pascani
Vointa Voinesti – METALUL VLADENI
Spicul Sipote – Viitorul I.Neculce
Gloria Bals - Navobi Iasi
Com-Val.Lupului – Constr.Press Gropnita
Gloria Romanesti – Olimpia Oteleni
AS Aroneanu sta

Etapa XIX – 25 Aprilie 2010


METALUL VLADENI – Com-Val.Lupului
Construct Press Gropnita – Spicul Sipote
Viitorul I.Neculce – Navobi Iasi
Vointa Voinesti – Olimpia Oteleni
Cfr Pascani – Gloria Romanesti
Vointa Bivolari – As Aroneanu
Gloria Bals sta

Etapa XX – 02 Mai 2010


AS Aroneanu – METALUL VLADENI
Gloria Blals – Vointa Bivolari
Navobi Iasi – Spicul Sipote
Com-Val V. Lupului – Vointa Voinesti
Gloria Romanesti – Viitorul Ion Neculce
Olimpia Oteleni – Construct Press Gropnita
CFR Pascani sta.

Etapa XXI – 09 Mai 2010


Vointa Bivolari - Metalul Vladeni
Spicul Sipote – Com-Val Valea Lupului
Gloria Bals – CFR Pascani
Viitorul Ion Neculce – Construct Press Gropnita
As Aroneanu – Olimpia Oteleni
Gloria Romanesti – Navobi Iasi
Vointa Voinesti sta

Etapa XXII – 16 Mai 2010


Metalul Vladeni – Gloria Romanesti
Navobi Iasi – Vointa Voinesti
Com-Val Valea Lupului - As Aroneanu
Olimpia Oteleni- Gloria Bals
Construct Press Gropnita - Vointa Bivolari
Spicul Sipote – CFR Pascani
Viitorul Ion Neculce sta

Etapa XXIII – 23 Mai 2010


Gloria Romanesti - Construct Press Gropnita
Gloria Bals - Com-Val Valea Lupului
CFR Pascani - Viitorul Ion Neculce
Vointa Bivolari - Spicul Sipote
Navobi Iasi – Olimpia Oteleni
AS Aroneanu – Vointa Voinesti
Metalul Vladeni sta

Etapa XXIV – 30 Mai 2010



Olimpia Oteleni - Metalul Vladeni
Viitorul Ione Neculce – Gloria Bals
Construct Press Gropnita – CFR Pascani
Com-Val Valea Lupului – Navobi Iasi
Spicul Sipote – AS Aroneanu
Vointa Voinesti- Gloria Romanesti
Vointa Bivolari sta

Etapa XXV – 06 Iunie 2010


Metalul Vladeni – Gloria Bals
Vointa Bivolari – Olimpia Oteleni
Navobi Iasi – Construct Press Gropnita
Spicul Sipote – Vointa Voinesti
Com-Val Valea Lupului – Viitorul Ion Neculce
AS Aroneanu – CFR Pascani

Etapa XXVI – 13 Iunie 2010


Viitorul Ion Neculce - Metalul Vladeni
Construct Press Gropnita – AS Aroneanu
CFR Pascani – Navobi Iasi
Olimpia Oteleni – Spicul Sipote
Vointa Voinesti – Vointa Bivolari
Gloria Bals – Gloria Romanesti
Com-Val Valea Lupului sta



Nota:
Toate jocurile incep de la ora 11:00
Olimpia Oteleni joaca acasa de la ora 12:00
Gloria Bals joaca acasa pe terenul din comuna Cocuteni.





Ultima editare efectuata de catre Kove in Vin Apr 02, 2010 6:49 pm, editata de 3 ori (Motiv : Adaugare etape)
avatar
Zmeura
Moderator
Moderator

Nr. mesajelor Nr. mesajelor : 53
Varsta Varsta : 30
Localizare Localizare : Romania(din pacate)

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Program Liga a V-a Iasi seria a II -a - Retur Editia 2009/2010(complet) :: Comentarii

avatar

Mesaj la data de Sam Mar 13, 2010 4:45 am Scris de Nino

Multumim Wink Asteptam si restul programului. Laughing

Sus In jos

avatar

Mesaj la data de Sam Mar 13, 2010 2:46 pm Scris de bogdan

ETAPA 4
Olimpia Oteleni--Com-Val Lupului
Constr.Press.Gropnita--METALU VLADENI
Viitorul I.Neculce--Vointa Bivolari
Vointa Voinesti--CFR Pascani
AS Aroneanu--Gloria Romanesti
Spicul Sipote-- GLORIA BALS
NAVOBI IASI sta


Etapa 5
Vointa Bivolari--CFR Pascani
Vointa Voinesti--Metalu Vladeni
Spicul Sipote--Viitorul I.Neculce
GLORIA BALS--Navobi Iasi
Com-Val.Lupului--Constr.Press Gropnita
Gloria Romanesti--Olimpia Oteleni
AS ARONEANU sta

Etapa 6
Metalu Vladeni--Com-Val.Lupului
Constr.Press Gropnita--Spicul Sipote
Viitorul I.Neculce--Navobi Iasi
Vointa Voinesti--Olimpia Oteleni
Cfr Pascani--Gloria Romanesti
Vointa Bivolari--As Aroneanu
GLORIA BALS sta

Sus In jos

avatar

Mesaj la data de Sam Mar 13, 2010 2:50 pm Scris de bogdan

IMPORTANT!!!

TOATE JOCURILE INCEP LA ORA 11

Olimpia Oteleni joaca acasa la ora 12

GLORIA BALS joaca acasa pe terenul din Comuna CUCUTENI.

Sus In jos

avatar

Mesaj la data de Vin Apr 02, 2010 6:51 pm Scris de Kove

A fost postat programul complet al returului cyclops
Pentru administratorii altor site-uri cu acelasi profil va rugam daca copiati programul de pe acest forum sa precizati sursa punand un link catre www.metalulvladeni-forum.forumz.ro Va multumim.
Continut protejat de legea dreptului de autor

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum